https://zrzutka.pl/z/wirtualne-urodziny

#StopBykom: zrzutka urodzinowa.

Zrzutka urodzinowa na cel biznesowy autorki #StopBykom.

Utworzyłam zrzutkę. Żeby o niej poinformować, założyłam wydarzenie na Facebooku. Z duszą na ramieniu, bo nie wiedziałam jak zostanę odebrana, czy nie wydam się zbyt nachalna, czy tak wypada… Strasznie się denerwowałam rozsyłając zaproszenia! Po czym… okazało się, że ustawiłam wydarzenie tak, że skończyło się zanim się na dobre zaczęło 🤦‍♀️ A mianowicie odbyło się o północy w moje urodziny 😂

Niektórzy jednak do niego dotarli – i dostałam zwrotnie bardzo pozytywne reakcje. Dlatego też postanowiłam podzielić się akcją także w niniejszym wpisie. Oto co było w wydarzeniu:

W czasach kiedy spotkania osobiste są utrudnione, a organizacja imprez niemożliwa, postanowiłam świętować online 🙂 W sposób nieoczywisty, a mianowicie założyłam zrzutkę na… własny cel biznesowy 🙃 Serdecznie wszystkich zapraszam do wzięcia w niej udziału!

Mam nadzieję, że tę inicjatywę przyjmiecie z humorem i nie uznacie mnie za bezczelną egoistkę. Wręcz odwrotnie – wierzę, że uznacie mój pomysł za pozytywne i ciekawe współczesne rozwiązanie.

Wiem, że okoliczności niekoniecznie sprzyjają, że istnieją ważniejsze sprawy i kwesty, że wiele/-u z nas przejmuje się obecną sytuacją polityczną, zdrowotną itd. Tak, moment najlepszy nie jest… No ale urodziny mam dziś, dlatego też zdecydowałam się spróbować.

Więcej informacji w linku: wirtualne urodziny. English version: virtual birthday. Wpłaty są wolne od prowizji (w procesie wpłaty jest opcja przekazania darowizny dla zrzutka.pl; jeśli nie chcesz jej przekazywać – wybierz „Nie, dziękuję”).

ZAPRASZAM I Z GÓRY DZIĘKUJĘ! Zrzutka jest aktywna od dziś przez dwa miesiące.

Dzisiejszy tekst napisałam w niebezpośrednim związku z poprawną polszczyzną i wizerunkiem wynikającym z tego jak piszemy i mówimy. Zbiórkę jednak utworzyłam na cel biznesowy, a on z kolei zdecydowanie wiąże się ze #StopBykom. Dlatego też pozwoliłam sobie go – niniejszy wpis – tu zamieścić 🙂

Aktualizacja: marzec 2021 roku

Zrzutka już się dawno skończyła. Jednak, Drogi Czytelniku, jeśli chciałbyś wesprzeć #StopBykom w jakikolwiek sposób, to skontaktuj się z nami. Możliwe są różne formy współpracy czy choćby współtworzenia treści 🙂

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.