Blog

Najnowsze wpisy

Blog: najnowsze wpisy

Chcesz zacząć pisać bezbłędnie? Zyskać więcej czytelników lub klientów? Albo od ręki poprawić swoje treści? Jeśli tak, to sprawdź blog #StopBykom!

Piszemy w nim o polszczyźnie w biznesie i nie tylko! A także o tym, jak poprawne wypowiedzi i wystąpienia publiczne kształtują naszą markę i wizerunek. Dotyczy to zarówno treści mówionych, jak i publikowanych w Internecie czy innych mediach. Ponadto, znajdziesz tu wiadomości o wydarzeniach organizowanych przez #StopBykom, czy informacje o podejmowanych przez nas inicjatywach.

Na tej stronie znajdziesz nasze najnowsze wpisy o stosowaniu poprawnej polszczyzny. A gdy klikniesz w dowolny post, to zostaniesz przeniesiony do kolejnej zakładki. W niej, za pomocą menu nawigacyjnego, znajdziesz pozostałe nasze publikacje. Pole wyszukiwania oraz kategorie wpisów i ich tytuły pozwolą Ci w łatwy sposób dotrzeć do interesujących Cię treści.

Do wszystkich postów na blogu możesz także wejść przez podmenu „Wszystkie wpisy„. Zaglądaj do nich i czytaj je często. Już dziś zacznij budować swoją markę i wizerunek poprzez swoje poprawnie napisane teksty!

jubilat czy solenizant, #StopBykom

Jubilat czy solenizant?

40-lecie działalności własnej firmy? Jubilat. 30-lecie pracy zawodowej? Jubilat. 20-lecie małżeństwa? Jubilat. 10. urodziny? Solenizant!…

Czytam dalej!

Czy Twój język jest seksi?