Kontakt

Bądź z nami w kontakcie!

Napisz do nas!

Masz pomysł na nowy temat do opisania na blogu? Chcesz się podzielić jakimiś uwagami co do działania strony? Napisz! Kontakt do nas:

Sprawy merytoryczne – ewa@stopbykom.pl
Sprawy techniczne – michal@onlymy.pl

Baner #StopBykom

Właściciele stron internetowych mogą, poprzez kontakt z nami, zgłaszać chęć uzyskania w przyszłości specjalnego baneru #StopBykom. Baner ten będzie propagować niniejszą inicjatywę, ale przede wszystkim będzie świadczyć o tym, że właściciel danej witryny dba o swoich czytelników, klientów czy odbiorców stosując w swoich treściach zasady poprawnej polszczyzny.

Dołącz do nas!

Obserwuj nasze profile w serwisach Facebook, LinkedIn i Instagram oraz dołącz do naszej grupy dyskusyjnej. Bądź w kontakcie:

Współpraca

Piszesz? Edytujesz? Korygujesz? Redagujesz?

Lubisz pisać, a dobre teksty to Twoja specjalność?

Tworzysz jakościowo poprawne i wartościowe treści?

Zostań autorką lub autorem #StopBykom!

Chcesz zacząć publikować w Internecie? Interesują Cię zagadnienia poruszane w niniejszej witrynie? Chcesz spróbować swoich sił w pisaniu na ten temat? Tak? To zapraszamy do współpracy!

Jeśli tylko Twoje teksty będą spełniać wymagania jakie przed sobą stawiamy, to udostępnimy Ci łamy #StopBykom na Twoje publikacje. Tutaj oraz na Facebooku i Instagramie. Nie wahaj się dłużej – pisz (do nas i na strony!).

Czy Twój język jest seksi?